Špecializácia - základ našej práce

Na trhu je veľké množstvo naozaj kvalitných odborníkov, ale len málo ľudí má dostatok času hľadať toho správneho. Našou prácou je zabezpečiť pre Vás ku každej službe človeka, ktorý sa na ňu špecializuje. Vy nemusíte tráviť hodiny a hodiny hľadaním toho správneho odborníka.

Oblasti špecializácie

Našou prácou je držať rodiny pohromade v dobrých aj v zlých časoch, preto naši špecialisti pomáhajú klientom v týchto oblastiach:

Poistenie

Špecialisti pre Vás zabezpečia analýzu, porovnanie a vhodné nastavenie krytia života, úrazov, chorôb, poistenia nehnuteľností, áut (PZP, havarijné poistenie), cestovné poistenie a poistenie podnikateľských rizík.

Hypotekárne a spotrebné úvery

Špecialisti Vám vysvetlia, ktoré typy príjmov sú pre konkrétnu banku akceptovateľné, kde získate najviac prostriedkov na financovanie pozemku a výstavby, alebo kde získate najvýhodnejšie podmienky pri hypotéke so štátnym príspevkom pre mladých.

Investovanie

Špecialisti Vám pomôžu s výberom vhodného investičného nástroja. Na základe výsledkov investičného dotazníka máte možnosť vybrať si medzi produktami s garantovaným alebo negarantovaným zhodnotením.

Dôchodok

Špecialisti Vám pomôžu s výberom vhodnej stratégie, vysvetlením argumentov a štatistík, ktoré sú potrebné pri rozhodovaní o takej závažnej téme, ako je zabezpečenie na dôchodok. Porovnajú tiež úspešnosti jednotlivých dôchodkových správcovských spoločností.

Každý z nás má iné predstavy o svojom bývaní, no všetci hľadáme bývanie svojich snov. Na základe spolupráce s našimi partnermi zabezpečujeme pre našich klientov:

Sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľnosti

Špecialisti zabezpečia obhliadky nehnuteľností (byt, dom, komerčný priestor, atď.), správny priebeh celého obchodu, prevod nehnuteľnosti, jej odovzdanie a servis po predaji (prihláška k odberu energií, poradenstvo pri prihlásení na bytovom družstve).

Sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti

Špecialisti kvalitne odprezentujú Vašu nehnuteľnosť (rodinné domy, pozemky, rekreačné objekty, byty ale aj komerčné objekty) na internete či v tlačových médiách. Poskytnú Vám bezplatný právny servis spojený s predajom. Zabezpečia správny priebeh celého obchodu a vyplatenie peňazí.

Sprostredkovanie prenájmu nehnuteľnosti

Špecialisti sprostredkujú prenájom nehnuteľností a objektov na súkromné aj komerčné účely. Nájdu pre Vašu nehnuteľnosť vhodného nájomcu. Poskytnú Vám právny servis spojený s prenájmom nehnuteľnosti a servis po uzavretí nájomnej zmluvy.

Každý deň, kedy máte Vaše auto v servise, znamená vážne komplikácie, a preto na základe spolupráce s našimi partnermi zabezpečujeme:

Kúpa áut

Špecialisti Vám sprostredkujú kúpu prevereného jazdeného automobilu s garanciou stavu kilometrov. Vyhľadajú pre Vás vozidlo v zahraničí podľa vašich požiadaviek. Zabezpečia jeho preverenie, transport na Slovensko a v prípade záujmu aj prihlásenie na slovenské evidenčné čísla.

Predaj vášho auta

Špecialisti zabezpečia výkup Vášho automobilu priamo na prevádzke za najlepšiu cenu v priebehu pár desiatok minút.

Prenájom auta

Špecialisti pre Vás zabezpečia výber z veľkého množstva áut rôznych kategórií.

Iné služby

Špecialisti Vám zabezpečia leasing alebo autoúver na kúpu motorového vozidla ihneď a priamo na prevádzke. Pomôžu pri predaji použitých letných a zimných pneumatík, elektrónov, plechových diskov. Zabezpečia služby kvalitného auto servisu.

Správna a plnohodnotná výživa je jednou z najlepších investícií pre dosiahnutie trvalého zdravia, a preto v spolupráci s partnermi zabezpečujeme pre našich klientov:

Anamnézu a zistenie zdravotného stavu

Špecialista na základe rozhovoru s klientom spozná zdravotný stav klienta, jeho zdravotné ťažkosti a genetické vplyvy.

Stanovenie diagnózy a odporučenie vhodného výživového doplnku

Na základe zistenia zdravotných problémov dokáže špecialista odporučiť vhodný výživový doplnok.

Neexistuje zlá dovolenka. Existuje len nevhodne zvolená dovolenka. Aby si naši klienti vybrali naozaj najvhodnejšiu dovolenku, v spolupráci s našimi partnermi zabezpečujeme:

Výber ideálnej destinácie

Na základe očakávaní klienta a jeho finančných možností vyhľadá špecialista ideálnu destináciu, zabezpečí všetky potrebné informácie o rôznych destináciách (rizikovosť destinácie, potreba očkovania, počasie v jednotlivých mesiacoch...), konkrétnych hoteloch a podmienkach ubytovania.

Sprostredkovanie kúpy konkrétneho zájazdu

Špecialisti zabezpečia zájazdy od všetkých významných cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a zahraničnom trhu, výlučne od riadne poistených cestovných kancelárií, a to vždy za rovnakých cenových podmienok, vrátane zliav a vernostných programov.

Sprostredkovanie leteniek a medzinárodných cestovných lístkov

Zákony sú dané preto, aby silnejší nemohli všetko. Preto v spolupráci s našimi právnymi odborníkmi zabezpečujeme:

Založenie s.r.o, a.s. a občianského združenia

Právni odborníci Vám zabezpečia prípravu dokumentov potrebných k založeniu spoločnosti, podania na živnostenský úrad, obchodný register, daňový úrad.

Vypracovanie rôznych typov zmlúv

Právni odborníci Vám zabezpečia komplexný právny servis a poradenstvo pri vypracovaní / spripomienkovaní kúpnej zmluvy, darovacej zmluvy, nájomnej zmluvy, zámennej zmluvy atď. Expresne vypracujú všetky potrebné dokumenty.

Zastupovanie klientov pred súdom

Právni odborníci Vám zabezpečia komplexný právny servis a poradenstvo, vypracovanie žalôb, návrhov. Zabezpečia tiež zastupovanie v rozhodcovskom konaní, vypracovanie právnych stanovísk k prejednávaným sporom.

Hovorí sa: ,,malé deti - malé starosti, veľké deti – veľké starosti.“ Rovnako to platí aj s výdavkami. Preto v spolupráci s našimi špecialistami zabezpečujeme:

Zabezpečenie v prípade choroby a úrazov

Špecialisti pre Vás zabezpečia analýzu, porovnanie a vhodné nastavenie krytia v prípade úrazov či ochorenia detí tak, aby v prípade, že tieto udalosti nastanú, bol dopad na Váš rodinný rozpočet čo najmenší.

Príprava prostriedkov pre štart do života

Špecialisti pre Vám pomôžu s výberom vhodného investičného alebo sporiaceho nástroja tak, aby ste mali pre Vaše deti pripravený dostatok financií na Vysokú školu, bývanie, svadbu či iné.

Vďaka akademickému vzdelávaniu sa uživíte, vďaka sebavzdelávaniu zbohatnete. S renomovanými vzdelávacími akadémiami zabezpečujeme vzdelávanie v týchto oblastiach

- osobnostný rozvoj, rétorika, time manažment, neurolingvistické programovanie, obchodné zručnosti, manažérske zručnosti, leadership.

Ľudia nemajú trpezlivosť budovať svoj biznis 3 roky, ale majú trpezlivosť chodiť do práce 40 rokov. Preto dávame aj našim klientom príležitosť, aby sa stali súčasťou nášho tímu.

Osobnostný rozvoj

Najväčšou odmenou pre nás je, keď sa z našich spokojných klientov stávajú naši spolupracovníci. Keď pochopia, že vďaka tejto práci si ich klienti dokážu udržať svoju dôstojnosť v dobrých aj zlých časoch. Keď dokážu klientom ušetriť na splátkach hypotéky, odporučiť seriózneho odborníka na zdravý životný štýl, sprostredkovať služby kvalitného právnika a iné. Preto v spolupráci s našimi trénermi, manažérmi a riaditeľmi vytvárame podmienky pre tých, ktorí si chcú realizovať svoje vlastné sny.

Skúsenosti klientov

Každý z nás je dnes veľmi opatrný, keď má zaplatiť za nejakú službu alebo produkt. Bohužiaľ sme ako ľudia dospeli do štádia, že ak nám niekto ponúkne službu alebo produkt, automaticky ho upodozrievame, že nás chce oklamať a zarobiť na nás. Získať si dôveru klienta dokážeme jedine tak, že klient od nás dostane viac ako v konkurencii. Práve preto naša práca začína v momente predaja alebo sprostredkovania a pokračuje následným servisom a starostlivosťou o našich klientov. Jedným z najdôležitejších dôkazov tejto pridanej hodnoty je pomoc pri vybavovaní poistných udalostí, riešení problémov a požiadaviek v rôznych oblastiach života.